Bulut Santral Nedir?

Bulut Santral Nedir?

Bulut teknolojisi, internet bağlantısı olan her yerden santral hizmetinden faydalanmanızı sağlar. Karel Bulut Çözümleri ile abonelik sistemi sayesinde ihtiyacınız kadar ödeyerek istediğiniz zaman kapasitenizi artırabilirsiniz. Fiziksel alana veya ilave donanıma gerek kalmadan iletişimi iş süreçlerinizin bir parçası haline getiriyoruz. Karel Bulut Santral (Sanal Santral) çözümlerimiz sayesinde fiziksel bir alana, farklı lokasyonlardaki şubeleriniz için ayrı ayrı yatırım yapmanıza gerek kalmıyor.

Neden 700 Bin İşletme Karel Sistemlerini Tercih Ediyor?

– Türkiye’de 700 Bin İşletme

– Dünya Genelinde 13 Milyon Kullanıcı

– Türkiye Telefon Santralı Pazarının Lideri

– Sektördeki En Değerli Marka

– Dünya ve Avrupa’nın Önde Gelen PBX Üreticilerinden Biri

– 81 İlde, 300’ten Fazla Yetkili Servis

Karel Bulut Santral Nedir?

Bulut Santral veya Sanal Santral, işletmenizin telefon santralı ihtiyacını, kurumunuzda donanım veya yazılım bulundurmanıza gerek kalmadan internet üzerinden kullanmanıza olanak tanır. Bulut santral (sanal santral) sayesinde santralın özelliklerini yatırım maliyeti olmadan, abonelik sistemi ile kullanabilirsiniz. Şubeleriniz için ayrı ayrı yatırım yapmaya gerek kalmadan tüm kurumunuzu tek santral olarak web arayüzleri üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Bulut Santral Avantajları:

– Yatırım Maliyeti Yok: Kurumsal iletişim altyapınız için herhangi bir ilk yatırım maliyeti gerektirmez.

– Kaçan Çağrı Yok: Her yerden gelen çağrıları akıllı telefonunuzla yanıtlayabilirsiniz.

– Merkezi Yapı: Farklı lokasyonlardaki ofisleri olan işletmeler için tek sistem üzerinden iletişim, yönetim ve raporlama imkanı sunar.

– Ekonomik Görüşme Ücretleri: Kurumsal numaralarınız üzerinden ekonomik görüşme ücretleriyle haberleşme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

– Güvenli ve Kesintisiz İletişim: İşletmeniz için hayati önem taşıyan haberleşme güvenliğinizi tesis eder, kesintisiz iletişim sağlar.

– Kolay Kurulum ve Kullanım: Projelendirme ve kurulum süreçlerine gerek kalmadan kullanıcı dostu arayüzü üzerinden hızlıca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

– Kolay Entegrasyon ve Güncellik: İş uygulamalarına kolayca entegre edilebilir, güncel yazılımlarla her zaman en güncel hizmeti sunar.

Bulut Santral Temel Özellikleri:

– Mobilite

– Konferans

– IVR

– Ses Kaydı

– LDAP Entegrasyonu

– Web-Abone Sayfası

– Anlık Mesajlaşma ve Durum Bilgisi

– Görüntülü İletişim

– Robot Operatör

– Web Tabanlı Yönetim

– Radius/Active Directory Desteği

– Sesli Mesaj E-Posta Gönderimi

– Çağrı Raporlama Yazılımı

– Android ve iOS Uygulamaları

– Windows PC Uygulaması

– TTS (Metni Sese Çevirme)

Türkiye’de Barındırılan Sunucular, Türkçe Arayüz ve Yüksek Güvenlik ile Türkiye’nin Yerli Bulut (Sanal) Santral ve Çağrı Merkezi Çözümü.